ساخت و ارایه انواع پیش فیلتر / مدیای فیلتر G4

پیش فیلتر / مدیای فیلتر G4

فیلترهای مدیا ترکیبی از فیلترهای شنی و کربنی هستند که مواد شناور و معلق را حذف می کنند. مدیا فیلترG4 انواع دیگری از فیلترهای شنی هستند که علاوه بر شن یا سیلیس ذرات دیگری به صورت لایه لایه درون ستون ریخته می شود.

معرفی پیش فیلتر / مدیای فیلتر G4

فیلترهای مدیا ترکیبی از فیلترهای شنی و کربنی هستند که مواد شناور و معلق را حذف می کنند. مدیا فیلترG4 انواع دیگری از فیلترهای شنی هستند که علاوه بر شن یا سیلیس ذرات دیگری به صورت لایه لایه درون ستون ریخته می شود. علت استفاده از این فیلترها در صنعتی مانند تصفیه آب این است که باعث کاهش شاخص گل و لای و بسیاری شاخص های صنعتی دیگر می شود و عمر المان های دیگر را افزایش می دهد.

 نوع دیگری از فیلتر مدیا بانام G4 وجود دارد که از الیاف پلی استر ساخته شده است. کارایی این فیلتر در تمیز کردن سیستم های تهویه از گرد و غبار می باشد. از طرفی این نوع فیلترها مقرون به صرفه هستند و نسبت به کاربردشان، هزینه های عملیاتی پایینی دارند.

 

برای سفارش انواع فیلتر اتاق تمیز با شماره های زیر تماس بگیرید

 

مشخصات پیش فیلتر / مدیای فیلتر G4

  • جنس فیلتر:  فایبر گلاس
  • بازدهی فیلتر: G2 G3 G4
  • افت فشار نهایی: 250 پاسکال
  • دمای کاری: 100 درجه سانتی گراد
  • کلاس فیلتر: درشت

کاربرد پیش فیلتر / مدیای فیلتر G4

  • اتاق عمل
  • اتاق ریکاوری بیمارستام
  • فیلتر هواساز
  • ساختمان اداری
  • داروسازی

کاربرد پیش فیلتر/ مدیای فیلتر G4​

مدیا فیلتر G4 به صورت کیسه ای هواساز در داخل ساختمان یا هر مکانی که جهت جذب گردو غبار معلق در هوا مناسب باشد، مورد استفاده قرار می گیرد. این کیسه نسبت به فیلترهای دیگر ساختار متفاوتی دارد و باعث می شود تا سرعت هوا در روی پارچه کم شود و ذرات بیشتر را جذب خود کند.

این نوع فیلترها عمر بالایی داشته و به عنوان فیلتر نهایی مورد استفاده قرار می گیرند. لازم به ذکر است که این فیلترها داخل یک دستگاه هوارسان قرار می گیرند که ممکن است دستگاه ها در ساختمان هایی مانند بیمارستان ها، اتاق های عمل و ریکاوری، ساختمان های اداری و داروسازی و… قرار بگیرند.

جدول پیش فیلتر / مدیای فیلتر G4
نوع پیش فیلتر / مدیای فیلتر G4 ابعاد مدیا افت فشار
عرض طول عمق
پیش فیلتر / مدیای فیلتر G4 2 20 25 40.000 25
اتاق تمیز اکیاس

فیلتر کیسه ای | بگ فیلتر

فیلتر کیسه ای

مدیای فیلتر کیسه ای

1 از 3

فریم الومینیم ، گالوانیزه، ABS

2 از 3

جداکننده 

3 از 3
اتاق تمیز اکیاس

فیلتر کیسه ای

بخش ریکاوری بیمارستان

بیماران دارای سیستم دفاعی ضعیفی هستند؛ بنابراین استفاده از مدیا فیلترG4 جهت کنترل ذرات آلاینده موجود در هوا بسیار حائز اهمیت است. مدیریت و کنترل رطوبت، دما و ویروس ها جهت حفظ سلامت بیماران ضرورت دارد.

صنعت مواد غذایی

با استفاده از این فیلترها می توان کیفیت هوای بهداشتی را تضمین کرد و احتمال آلودگی در فرآیند تولید مواد غذایی مانند لبنیات کاهش یافته و باعث افزایش ماندگاری محصول شد.

ساختمان های اداری

به دلیل آلودگی های هوا و بیماری های مختلف، استفاده از مدیا فیلترG4 می تواند باعث کنترل سلامت هوای محیط های بسته ای همچون ادارات بشود و به خصوص از بیماری تنفسی بسیار رایج در هوای آلوده تا حدی جلوگیری کرد.

تولیدی کاغذ

در تولیدی های کاغذ به دلیل استفاده از مواد شیمیایی  معلق در فضا استفاده از فیلترهای هوا بسیار ضروری است. این کار باعث می شود تا ذرات شیمیایی معلق در هوا به حداقل برسد.

اتاق عمل

در اتاق عمل ذرات هوا بشدت کنترل می شود و این به دلیل میزان بالای آسیب پذیری بیمار تحت عمل جراحی در مقابل بیماری های عفونی و مسری می باشد.

خرید انواع فیلتر در اکیاس

فیلترها در فرآیند تسفیه هوا نقش بسیار مهمی دارند و در واقع در فضاهای ایزوله و مهم مانند اتاق های عمل و ریکاوری کمک شایانی به سلامت بیماران می کنند. قبل از خرید فیلترهای مدیا بهتر است با مشاوران متخصص این زمینه مشورت کرده تا خرید مطمئنی را تجربه کنید.

همانطور که گفتیم برخی از فیلترهای هوا مانند کیسه های هواساز نسبت به برخی فیلتر های دیگر، قیمت مناسب تری دارند که برای استعلام قیمت می توانید با مشاوران با تجربه شرکت اکیاس  تماس بگیرید.

دانلود و نمایش کاتالوگ فیلتر

02

دانلود کاتالوگ فیلتر (فیلتر هپا، فیلتر کیسه ای ، فیلتر پلیتد)

پیمایش به بالا