آشنایی و معرفی کامل با جارو برقی اتاق تمیز

جاروبرقی-اتاق-تمیز

اتاق تمیز دارای تجهیزات مختلفی است. یکی از تجهیزات مهم برای اتاق تمیز، جاروبرقی است. جاروبرقی اتاق تمیز می تواند وسیله ای کاربردی برای باکتری زدایی و پاکسازی محیط از آلودگی باشد. از آنجایی که محیط کلین روم باید تمیز و بدون گرد و غبار باشد، استفاده از جاروبرقی خیلی مهم است. در این مطلب، شما را با جاروبرقی کلین روم بیشتر آشنا می کنیم.

 

برای سفارش انواع فیلتر اتاق تمیز با شماره های زیر تماس بگیرید

 

معرفی اتاق تمیز

کلین روم یا همان اتاق تمیز، محیطی حساس است که باید عاری از میکروب و آلودگی باشد. در اتاق تمیز، کارهای حساسی انجام می شود و به همین دلیل، محیط باید ضدعفونی شده باشد؛ بنابراین، هواساز هایژنیک را می توانید برای تصفیه هوا و پاکسازی محیط از آلودگی خریداری کنید.

آشنایی با جاروبرقی اتاق تمیز

معمولاً در صنعت پزشکی، بیمارستان ها و…. از کلین روم استفاده می شود. این مکان یا همان کلین روم باید به خوبی نظافت شود؛ بنابراین، استفاده از جاروبرقی در این محیط ها لازم و ضروری است.

جاروبرقی اتاق تمیز دارای فیلترها و تجهیزاتی است که هرگونه آلودگی را از روی سطوح به خوبی پاک می کند؛ بنابراین، با خرید جاروبرقی کلین روم می توانید از شر آلاینده ها خلاص شوید.

در واقع، جاروبرقی کلین روم در مقایسه با سایر مدل های جاروبرقی دارای تجهیزات و ویژگی های پیشرفته تری است. این ویژگی ها قابلیت پاکسازی کامل محیط را برای شما فراهم می کند. در کنار جاروبرقی می توانید فیلتر هواساز را نیز برای کمک به تصفیه و پاکسازی بیشتر محیط خریداری کنید.

 

 

مشخصات فنی جاروبرقی اتاق تمیز

هنگام خرید جاروبرقی اتاق تمیز به فاکتورهای زیادی توجه داشته باشید:

  • جنس بدنه
  • فیلترها
  • کلاس بندی
  • توان موتور

 

مزایا جاروبرقی اتاق تمیز

 

مزایا جاروبرقی اتاق تمیز

جاروبرقی کلین روم به دلیل مزایای مختلف در کلین روم ها استفاده می شود. از مزایای جاروبرقی اتاق تمیز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تمیزکردن کامل محیط اتاق تمیز از گرد و غبار

یکی از مزایای جاروبرقی کلین روم، قابلیت حذف و از بین بردن گرد و خاک از سطوح مختلف اتاق است. اتاق تمیز باید محیطی کاملاً پاکیزه و بدون عوامل بیماری زا باشد؛ به همین منظور با استفاده از جاروبرقی کلین روم می توانید این محیط را به صورت کامل پاکسازی کنید.

  • صرفه جویی در زمان با جاروبرقی اتاق تمیز

پاکسازی کلین روم با جاروبرقی باعث صرفه جویی در زمان می شود. اگر بخواهید این کار را با جارودستی انجام دهید، باید زمان زیادی را تلف کنید. شما می توانید با استفاده از جاروبرقی کلین روم در کوتاه ترین زمان، سطوح را از هر گونه آلودگی و زباله پاکسازی کنید.

 

قابلیت استفاده آسان

 

  • قابلیت استفاده آسان از جاروبرقی اتاق تمیز

به منظور کار با جاروبرقی کلین روم به مهارت خاصی نیاز ندارید. شیوه کار با این دستگاه خیلی راحت است. تنها کافی است که جاروبرقی را به برق متصل کرده و نقاط مورد نظر کلین روم را با آن تمیز کنید.

  • حذف مواد حساسیت زا از مسیر تنفسی

جاروبرقی کلین روم، دستگاهی کاربردی و دارای فیلتر هپا است. جاروبرقی می تواند مواد آلرژن یا حساسیت زا را از بین برده تا وارد مجاری تنفسی شما نشوند. اگر از جاروبرقی در کلین روم استفاده نشود، امکان انتقال میکروب ها به بدن و در نتیجه بروز بیماری وجود دارد.

جمع بندی

اگر قصد راه اندازی اتاق تمیز را دارید، باید تجهیزات لازم برای این مکان را نیز خریداری کنید. کاربردی ترین تجهیزات اتاق تمیز، جاروبرقی است. از مزایای استفاده از جاروبرقی اتاق تمیز می توان به قابلیت حذف مواد حساسیت زا از مسیر تنفسی، استفاده آسان و پاکسازی محیط از گرد و غبار اشاره کرد.

شما می توانید علاوه بر جاروبرقی، دستگاه فیلتر هوا را نیز برای پاکسازی و تصفیه محیط خریداری کنید. انواع دستگاه های فیلتر و جاروبرقی کلین روم در فروشگاه اکیاس با بالاترین کیفیت به فروش می رسند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا