آشنایی با فیلتر فن کویل

فیلتر فن کویل

هواسازهای مختلف مانند فیلتر فن کویل جهت عملکرد بهینه نیاز به فیلتر های مناسب دارند. انواع مختلف فیلتر که از لحاظ کارایی و کیفیت متفاوت هستند در بازار وجود دارند. شما قبل از تهیه فیلتر باید شناخت کافی از آن ها داشته باشید و با توجه به نیاز خود بهترین نوع را انتخاب کنید.

 

برای سفارش انواع فیلتر اتاق تمیز با شماره های زیر تماس بگیرید

 

معرفی فیلتر فن کویل

با استفاده از فیلتر فن کویل، می توانید از سیستم های سرمایشی و گرمایشی خود محافظت کرده و کارایی آن ها را بهینه نمایید. این فیلتر ها باعث می شوند تا ذرات درشت تر روی کویل های گرمایشی و سرمایشی جمع نشوند و باعث جلوگیری از کثیفی آن ها خواهند شد.

در نتیجه گردش هوا در آن ها راحت تر انجام شده و مشکلی نیز برای دستگاه های شما پیش نمی آید. فراموش نکنید که این تجمع ذرات سبب می شود خنک کنندگی خوبی نداشته باشید و هوا به اندازه کافی خنک نشود.

 

مشخصات فیلتر فن کویل چیست ؟

 

مشخصات فیلتر فن کویل چیست ؟

فن کویل ها شامل انواع مختلفی هستند که شما باید با توجه به نیازی که دارید، بهترین نمونه را طراحی کنید.  این فن کویل ها کارایی بسیار بهینه ای دارند که فن کویل سقفی، دیواری و زمینی از انواع آن ها هستند.

اگر محصولی می خواهید که آب در آن جریان دارد، باید از یخ زدن آن جلوگیری نمایید و هرچند وقت یک بار حتما آن را چک کنید. این محصول دارای انواع روکار و توکار است.

اگر می خواهید نمونه های روکار را تهیه کنید، بهتر است به ظاهر و ابعاد آن توجه داشته باشید. معممولا فیلتر فن کویل چهارگوش و یا مستطیل طراحی می شود و بازدهی بسیار خوبی دارد.

انواع فیلتر فن کویل نیاز به مراقبت و تمیز کردن دارند. نمونه هایی که در معرض جریان هوا قرار می گیرند مانند فیلتر کیسه ای، باید ورودی آن ها را با استفاده از وسیله ای مانند جاروبرقی تمیز کنید.

کاربرد فیلتر فن کویل

فیلتر فن کویل محصولی کاملا کاربردی است که برای تهویه و ایجاد هوای مطبوع در مکان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از آن ها بسیار راحت است و از جایی که بازدهی بسیار خوبی دارند، مورد استقبال قرار گرفته اند. 

 

استفاده از فیلتر فن کویل در تهویه مطبوع آپارتمان

 

  • استفاده از فیلتر فن کویل در تهویه مطبوع آپارتمان

معمولا همه شهرها به ویژه شهرهای صنعتی میزان زیادی آلودگی دارند و هوای آن ها مطبوع و سالم نیست. در نتیجه باید حتما از یک فیلتر هواساز مناسب در محیط استفاده کنید.

تهویه مطبوع ساختمان یکی از کارهایی است که فیلتر فن کویل یا فیلتر هپا انجام می دهند. 

  • استفاده از فیلتر فن کویل در تهویه مطبوع ادارات

ادارات نیز از مکان های بسیار پر رفت و آمدی هستند که میزان زیادی آلودگی در آن ها جریان دارد. به همین جهت داشتن یک سیستم تهویه مناسب یا فیلتر اتاق تمیز، می تواند فضایی پاک تر و سالم تر را برای کارکنان و مراجعین به همراه داشته باشد و حتی راندمان آن ها را بالا ببرد.

 

 

جمع بندی

فیلتر فن کویل یک محصول کاملا کاربردی است که برای تصفیه هوا در مکان های مختلف مثل خانه ها و اداره ها به کار می رود. این وسیله می تواند از ورود خاک و گرد و غبار درشت به وسایل گرمایشی و سرمایشی جلوگیری کند و در نتیجه راندمان کاری آن ها را نیز بالاتر ببرد. این وسیله در قالب های مستطیلی و چهارگوش وارد بازار می شود و در ابعاد مختلف قابل سفارش است. 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا