معرفی پلنیوم باکس

پلنیوم باکس

یکی از مهم ترین تجهیزات اتاق های تمیز که از اهمیت به سزایی برخوردار است، پلنیوم باکس می باشد. این باکس ها برای ترکیب کردن هوای داخل اتاق مورد استفاده قرار می گیرند. ظاهر این محصولات کاملا شبیه به یک جعبه است که در اطراف آن سوراخ هایی تعبیه شده است.

از این پلنیوم باکس ها می توان برای یک نواخت کردن هوا دهی در اتاق تمیز استفاده کرد. در ادامه این مطلب به بررسی این محصولات و کاربرد های آن ها خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

 

برای سفارش انواع فیلتر اتاق تمیز با شماره های زیر تماس بگیرید

 

پلنیوم باکس چه مزایایی دارد؟

در ابتدای مطلب بهتر است شما را با مزایای این باکس ها بیشتر و بهتر آشنا کنیم. این محصولات از مزایای مختلفی برخودار هستند و همین مسئله سبب شده که از آن ها به وفور در صنایع مختلف و به خصوص در اتاق تمیز استفاده شود.

این محصول در واقع یک جعبه مخصوص برای پخش هوا است که به عنوان فیلتر هوا اتاق تمیز مورد استفاده قرار می گیرد. در ادامه به بررسی مزایای این باکس خواهیم پرداخت:

  • هوادهی یکنواخت:

همان طور که گفته شد این محصول می تواند هوا را به صورت یک نواخت پخش کند و دمای همه قسمت های محیط را در یک سطح نگه دارد. این وسیله می تواند رطوبت هوا را به میزان قابل توجهی کاهش دهد و هوایی یک دست را برای شما به ارمغان آورد.

 

جلوگیری از افت فشار و هوا:

 

  • جلوگیری از افت فشار و هوا:

با استفاده از این باکس و پخش هوای آن شما می توانید میزان هوای موجود در محیط را در یک سطح نگه دارید و از افت فشار و کاهش هوا به میزان زیادی جلوگیری کنید.

  • جلوگیری از تبادل دمایی:

با استفاده از این باکس ها شما می توانید تبادل دما را کاهش دهید و دمایی یکسان در تمام قسمت های محیط تجربه کنید.

  • دارای عایق صدا:

این جعبه ها می توانند به میزان زیادی سر و صدا را کاهش دهند. همچنین پلنیوم باکس ها به صورتی طراحی شده اند که هیچ نوع سر و صدایی از خود ایجاد نمی کنند و درون آن ها عایق صدا وجود دارد.

پلنیوم باکس پیش عایق چیست؟

حال نوبت آن رسیده که شما را با پلنیوم باکس پیش عایق آشنا کنیم. این مدل از باکس ها یکی از انواع جعبه های پلنیوم هستند که کاربردهای فراوانی دارند. این باکس نسبت به مدل های دیگر این محصول دارای وزنی 4 برابر سبک  تر می باشد.

پلنیوم باکس ها دارای عایق هستند و به همین سبب هیچ نوع رطوبتی را در خود نگه نمی دارند و برای محیط های مرطوب به عنوان بهترین گزینه شناخته می شوند. علاوه بر این به علت وزن سبک این باکس ها شما می توانید به راحتی آن ها را در محل مورد نظرتان نصب کنید.

 

کاربرد پلنیوم باکس اتاق تمیز چیست؟

 

کاربرد پلنیوم باکس اتاق تمیز چیست؟

همان طور که گفته شد از پلنیوم باکس در صنایع مختلف استفاده می شود؛ اما یکی از مهم ترین کاربرد های آن در اتاق تمیز به عنوان فیلتر هواساز است. در زمان نصب این مدل از جعبه ها از هیچ نوع پیچی استفاده نمی شود و همین مسئله موجب شده تا افراد مختلف نسبت به آن علاقه نشان دهند.

پلنیوم باکس ها و همین طور فیلتر کیسه ای دارای طول عمر و دوام بالایی هستند و همین مسئله به میزان زیادی در هزینه های آتی شما صرفه جویی خواهد کرد. علاوه بر این ها این جعبه ها دارای کاربرد های تزئینی نیز هستند و در برخی موارد برای دکوراسیون از آن ها استفاده می شود.

جمع بندی

در این مطلب سعی کردیم شما را با پلنیوم باکس و کاربرد های آن آشنا کنیم. یکی از تجهیزات اتاق تمیز این باکس ها هستند. جعبه های پلنیوم می توانند هوا را به صورت یک نواخت و یکسان در محیط پخش کنند و رطوبت محیط را به میزان زیادی کاهش دهند.

همچنین از این محصولات برای تزئین و دکوراسیون نیز استفاده می شود. شما می توانید این باکس ها را از اکیاس فیلتر تهیه کنید و آن ها را در سریع ترین زمان ممکن بدون نیاز به حضور در فروشگاه تحویل بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا